Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Филми от флашка
subsunacs.net - Форуми > Други > Дискусии
ivelin123
Има ли някакъв начин да пускам 3д филмите на телевизора от флашка и в същото време субтитрите да са нормални ? Компютъра е в другата стая и няма как да ги свържа. Субтитрите в 3д филмите излизат в двата края. Казаха ми, че трябва да ги вградя във филма с 3д конвентор, но така и не можах да се справя. Бихте ли ми обяснили как стават нещата ? Телевизорът е Panasonic TX-L555E5E
ironcross
http://subsunacs.net/ib/index.php?showtopic=39542
ivelin123
Пробвах и не излизат sad.gif
Darth Sauron
Имаш предвид SBS ти излизат субтитрите? - Side by Side
Phoenix
Цитат(ivelin123 @ 24 Feb 2013, 05:26 PM) *
Има ли някакъв начин да пускам 3д филмите на телевизора от флашка и в същото време субтитрите да са нормални ? Компютъра е в другата стая и няма как да ги свържа. Субтитрите в 3д филмите излизат в двата края. Казаха ми, че трябва да ги вградя във филма с 3д конвентор, но така и не можах да се справя. Бихте ли ми обяснили как стават нещата ? Телевизорът е Panasonic TX-L555E5E

То е писано хиляда пъти, че от флашка само не става ей така. Не само съм казал, а и подробно съм ти го показал във форума в арена как става. Какво повече трябва да се обясни? Ако и след това подробно разяснение с илюстрации не можеш да се справиш, то наистина нямаш шанс да гледаш 3D със субтитри от флашката.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.