Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Fear The Walking Dead 04x08
subsunacs.net - Форуми > Сериали > Субтитри
denis_barbov


## В ролите : Рубен Блейдс, Елизабет Родригез, Лин Чен, Франк Дилейн, Алиша Дебнъм-Кери, Ким Дикенз

## IMDB : 7.2 от 64,310 гласували http://www.imdb.com/title/tt3743822/

## TV.com : Линк към TV.Com

## TVRage : Линк към TVRage

## Официален сайт : Линк

## Държава : САЩ

## Година : 2016

## Времетраене : 42 минути

## Резюме : Сериалът разкрива апокалипсиса на живите мъртви през очите на едно семейство. Действието се развива в градче, където хората намират убежище, крият тайни и се опитват да забравят миналото си, докато загадъчно избухнала епидемия заплашва да наруши крехкото равновесие, установено от съветника на гимназията Мадисън Кларк и учителя по английски Травис Манауа.

Всекидневните проблеми в общуването между две семейства, докато се справят със своите недоволни, откъснати от действителността и напрегнати деца, отстъпват на заден план, когато обществото започва да се разпада. Във вихъра на принудителна еволюция и борба за оцеляване на най-пригодените, нефункциониращото семейство трябва или да преоткрие себе си или да прегърне тъмното си минало.

СЕЗОН 2
ЕПИЗОД 3
ЕПИЗОД 4
ЕПИЗОД 5
ЕПИЗОД 6
ЕПИЗОД 7
ЕПИЗОД 8
ЕПИЗОД 9
ЕПИЗОД 10
ЕПИЗОД 11
ЕПИЗОД 12
ЕПИЗОД 13
ЕПИЗОД 14
ЕПИЗОД 15

СЕЗОН 3
ЕПИЗОД 1
ЕПИЗОД 2
ЕПИЗОД 3
ЕПИЗОД 4
ЕПИЗОД 5
ЕПИЗОД 6
ЕПИЗОД 7
ЕПИЗОД 8
ЕПИЗОДИ 9 & 10
ЕПИЗОД 9 - WEB-DL
ЕПИЗОД 10 - WEB-DL
ЕПИЗОД 11
ЕПИЗОД 12
ЕПИЗОД 13
ЕПИЗОД 14

СЕЗОН 4
ЕПИЗОД 1
ЕПИЗОД 2
ЕПИЗОД 3
ЕПИЗОД 4
ЕПИЗОД 5
ЕПИЗОД 6
ЕПИЗОД 7
ЕПИЗОД 8
thankyou
<#thank#>
mon1_
Здравей,

Имам проблем със субтитрите за 2-ра серия.Излизат на маймуница.Регионалните настройки са ОК, гледам с GOM player, като със субтитрите за 1-ви епизод няма проблем smile.gif

PS: Оправих се, проблем в GOM player smile.gif
theCHOSEN®
Браво Денис, машина си wink.gif
Itso
Мерси, аз бях започнал да го превеждам, но се отказах като видях, че си на 90%.
TarantinoQ
Втората част на сезона ще се превежда ли?
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.