Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Farscape
subsunacs.net - Форуми > Сериали > Субтитри
Страници: 1, 2, 3
remika
Повече от златна, :59: Попълнихме колекцията!
Благодаря.... clapping.gif
breaker4eto
Значи проблема със сеиите е такъв, че ги има само в арена т.е. от там мога да ги тегля с нормална скорост, но ако трябва да ги тегля от някъде с дц++ или муле с 5кб няма смисъл. Ако случайно знаете някой фрее или торент сайт моля дайте линк.
elf_lady
В http://torrents.bol.bg има качени всички серии без 4ти сезон. Но и него ще го качат. Виж там smile.gif
mIRCata
Мога да ги пусна в eMule-то. И там да ме потърсиш като потребител, ако е възможно и да си ги дръпнеш. Или да ползавме някой DC++хъб...
Опитвам се да кача торенти в lapache.info, но за момента имам проблем някакъв и не ми се получава. Иначе и там мога да ги пусна - имам целия сериал. Със съответните субтитри.wink.gif


Цитат(hag @ 22 Jan 2006, 05:34 PM)
Моята версия на Farscape - 3x22 - Dog With Two Bones е качена и чака одобрение.  cool.gif

Нашето одбрение го имаш! :clap: :clap: Перфектни са.. Вече си имам целия сериал преведен и записан.
Благодаря на всички, които го направиха възможно. wub.gif
veliko69
Бихте ли ми казали от къде мога да изтегля 5 сезон?
Exorcist
Цитат(veliko69 @ 14 Feb 2006, 03:22 AM)
Бихте ли ми казали от къде мога да изтегля 5 сезон?
*

5-те сезон няма.
Има филм в 2 серии, които приключва историята.Но, не знам да ги има по сървърите.Аз, в момента ги доизтегелям от Мулето.
Exorcist
Цитат(vaskod @ 14 Feb 2006, 02:32 PM)

Благодаря, за линка към "Войните".Макар и вече постфактум,защото преди не ги открих с търсачката и се наложи да ги свалям от вън. :lol2:
JoJoMeL
зако на 1-ви и 2-ри сезон кат пусна сериите онез субтитрите излизат а онез говорят 5мин след субтитрите нещо тайминга е прецакан sad.gif
или ако е от мене кажете как да го опрая
barbarian
Здравейте!
Някой може ли да ми даде работещ линк към аудио файловете с бг аудио? Също става и филмите с вградено бгаудио.
На времето имах почти всичките серии с бгаудио, някои бяха с отделни мп3 файлове, но си работеха екстра. Бях ги изтеглил от сървър на пауърнет, когато им бях абонат и когато имаха сървъри, но жена ми решила да ги изтрие cry.gif
Ще е супер да си ги гледам пак.
Благодаря предварително!
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.