Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Игра: Бесеница
subsunacs.net - Форуми > Други > Дискусии
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6
insomnias
O
gogocrew
E
SlashFTW
Няма ги. 2 грешки smile.gif
gogocrew
Флма е Stardust
insomnias
Цитат(SlashFTW @ 3 Sep 2009, 10:54 PM) *
Няма ги. 2 грешки smile.gif


S


Искаш да кажеш, че имаме по една грешка smile.gif Но може д му ги пишеш и двете на Гого, ако искаш :Р
SlashFTW
3-та грешка! wink.gif

ЕДИТ: за I. S има smile.gif
gogocrew
Флма е Stardust и няма I
SlashFTW
sad.gif sad.gif sad.gif ей сега ще намеря някой военен филм, който не сте гледали!!!! sad.gif
gogocrew
Ама така ли е
SlashFTW
Да smile.gif

Не съм го гледал, но съм чел книгата и тя е страхотна. Утре ще гледам филма wink.gif
insomnias
Е, нека първо Гого намери някой филм, който ние с теб не сме гледали smile.gif)

Хайде, чакам smile.gif
gogocrew
CODE
R a v e M a c b e t h

Филма е от 2001 и е жанр Драма, Трилър, Криминален и Мюзикъл
insomnias
Е
gogocrew
Цитат(insomnias @ 3 Sep 2009, 11:06 PM) *
Е

Ти няма да познаеш буквата clapping.gif
SlashFTW
R
gogocrew
Цитат(SlashFTW @ 3 Sep 2009, 11:09 PM) *
R

Yes tongue.gif
SlashFTW
Убий ме, нямам никаква идея biggrin.gif

S?
gogocrew
Цитат(SlashFTW @ 3 Sep 2009, 11:12 PM) *
Убий ме, нямам никаква идея biggrin.gif

S?

Не 1ва грешка laugh1.gif laugh1.gif
SlashFTW
O? Не може да няма О biggrin.gif
insomnias
N
gogocrew
Цитат(insomnias @ 3 Sep 2009, 11:14 PM) *
N

Не 1ва и за теб tongue.gif tongue.gif
gogocrew
Цитат(SlashFTW @ 3 Sep 2009, 11:14 PM) *
O? Не може да няма О biggrin.gif

ОООО нямя го 2ра за теб tongue.gif tongue.gif
gogocrew
Виждам че се затроднявате и за това подсказка филма е Germany tongue.gif
insomnias
I

Ха, готин филм си измислил smile.gif)))

НЕ, НЕ подсказвай! smile.gif
SlashFTW
M tongue.gif
gogocrew
Цитат(insomnias @ 3 Sep 2009, 11:17 PM) *
I

Ха, готин филм си измислил smile.gif)))

Няма я 2ра и за теб tongue.gif tongue.gif tongue.gif
gogocrew
Цитат(SlashFTW @ 3 Sep 2009, 11:18 PM) *
M tongue.gif

Да
insomnias
Риск печели, риск губи smile.gif U ?
SlashFTW
Аз казвам К
Planet_Rocker@or*Die
A?
gogocrew
Цитат(insomnias @ 3 Sep 2009, 11:25 PM) *
Риск печели, риск губи smile.gif U ?

Вън си wink.gif обесена tongue.gif tongue.gif
айде аз щи ида да си изгледам сериала и ще се върна а вие мислете
gogocrew
Цитат(SlashFTW @ 3 Sep 2009, 11:29 PM) *
Аз казвам К

И ти се обесен laugh1.gif laugh1.gif laugh1.gif
gogocrew
Цитат(Planet_Rocker@or*Die @ 3 Sep 2009, 11:29 PM) *
A?

Има clapping.gif
SlashFTW
Е с 3 грешки ли е обесването? Трябва да сме по-внимателни biggrin.gif
gogocrew
Цитат(SlashFTW @ 3 Sep 2009, 11:32 PM) *
Е с 3 грешки ли е обесването? Трябва да сме по-внимателни biggrin.gif

Вие вече сте обесени с Люси laugh1.gif laugh1.gif laugh1.gif
insomnias
Цитат(SlashFTW @ 3 Sep 2009, 11:32 PM) *
Е с 3 грешки ли е обесването? Трябва да сме по-внимателни biggrin.gif


Да, при трета грешка - на въжето! Ами не може вечно да играем необесениsmile.gif Пък и това ми беше желанието smile.gif Щото Гого трябва да си гледа сериала smile.gif)))
gogocrew
Гого е сега отива да го гледе а другите мислете букви tongue.gif освен Марто и Люси който вече са обесени cry.gif
Planet_Rocker@or*Die
YYYYYYYYYYYYYYYYYYYY clapping.gif
gogocrew
Цитат(Planet_Rocker@or*Die @ 3 Sep 2009, 11:39 PM) *
YYYYYYYYYYYYYYYYYYYY clapping.gif

няма 1ва грешка tongue.gif
Planet_Rocker@or*Die
G
gogocrew
Цитат(Planet_Rocker@or*Die @ 4 Sep 2009, 12:03 AM) *
G

2ра грешка laugh1.gif laugh1.gif laugh1.gif
Planet_Rocker@or*Die
F?
gogocrew
Цитат(Planet_Rocker@or*Die @ 4 Sep 2009, 12:09 AM) *
F?

Айде вече и ти си от групата на Марто и Люси честито ти си Обесен laugh1.gif laugh1.gif laugh1.gif
ashley
Гого, и аз почвам сега.... така първа буква C Vala_34.gif
gogocrew
Цитат(ashley @ 4 Sep 2009, 12:13 AM) *
Гого, и аз почвам сега.... така първа буква C Vala_34.gif

Има я clapping.gif clapping.gif Браво clapping.gif clapping.gif clapping.gif
Planet_Rocker@or*Die
чакай духа ми да те навести whistle.gif
gogocrew
Цитат(Planet_Rocker@or*Die @ 4 Sep 2009, 12:15 AM) *
чакай духа ми да те навести whistle.gif

Добре ще го чакам laugh1.gif laugh1.gif laugh1.gif
ashley
E, М е казано вече жалко... тогава дай Z
gogocrew
Цитат(ashley @ 4 Sep 2009, 12:21 AM) *
E, М е казано вече жалко... тогава дай Z

1ва грешка laugh1.gif laugh1.gif laugh1.gif
ashley
Eми така, като са ми откраднали М......... айде дай последно В
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.